Jídelníček přesně pro vaše potřeby

Chcete být zdravější a cítit se lépe? Vyplňte formulář

Na základě vyplněného formuláře Vám přijde e-mail, kde se dohodneme na dalších krocích. Jídelníček sestavujeme na základě dotazníku, který společně vyplníme.

Cena za vypracování jídelníčku včetně 30 minutové konzultace je pouze 1 690 Kč*

*zaváděcí cena, platí do konce prosince 2020

Jídelníček na 14 dnů

Obdržíte kompletní jídelníček na 14 dnů: snídaně, svačiny, obědy, večeře

Dalších 14 dnů

Další 2 týdny vás budeme učit, jak se začít intuitivně stravovat bez počítání a vážení.

Seznam potravin

Součástí je také přehledný seznam doporučených potravin

Bonus: 30 min konzultace

Součástí je také 30 min Skype konzutace zdarma

Buďte fit a plní energie

Jídelníček na míru

   

Nejsme zastánci propočítaného jídelníčku, chceme, abyste se naučili jíst intuitivně, bez vážení potravin a počítaní kalorií. Pro začátek si ale myslíme, že pokud jde o redukci váhy, je lepší nějakou dobu vydržet u vážení a postupně přejít na stravování intuitivní. Pokud se u vás o redukci váhy nejedná a jen se chcete naučit kvalitně jíst, pak můžeme začít bez propočítaného jídelníčku. Na všem se individuálně domluvíme v dotazníku. Připravíme vám jídelníček přesně na míru.

 

Jak bude probíhat komunikace?

 

Prvně se s Vámi dohodneme přes email. Poté bude komunikace probíhat podle Vaší preference. Je možná emailová komunikace, s jakýmkoliv problémem či dotazem nám můžete napsat na Whatsapp nebo přes SMS zprávu. Můžeme se domluvit i na telefonním hovoru.

 

Co když mám na něco alergii?

 

Jídelníček sestavujeme na základě dotazníku, který vám bude v případě zájmu zaslán. Pokud uvedete nějakou alergii, potravinu z jídelníčku samozřejmě vynecháme. Pro jídelníček na míru klikněte zde.

 

Je jídelníček vhodný i pro celiaky?

 

Pokud uvedete onemocnění celiakii, jídelníček bude sestaven bezlepkový. Pokud budete mít zájem o jídelníček nízkosacharidový, tak ten je přirozeně bezlepkový. Pro jídelníček na míru klikněte zde.

 

Nejsou navrhované potraviny moc drahé?

 

Kupování kvalitnějších potravin o něco dražší být může, ale tím, že se přestanou pořizovat zbytečné průmyslově zpracované potraviny (jako jsou například sladkosti a různé polotovary) a omezí se svačiny, protože kvalitního jídla nám stačí konzumovat méně, vyjde to ve výsledku cenově podobně. Pro jídelníček na míru klikněte zde.

 

Děláte jen nízkosacharidové jídelníčky?

 

Nesestavujeme pouze nízkosacharidové jídelníčky. Ať už se dohodneme jakkoliv, vždy bude jídelníček sestaven ze základních a dostupných potravin, aby změna pro vás byla co nejjednodušší. Zohledňujeme též sezónnost, tudíž jídelníček bude z potravin, které jsou v daném ročním období dostupnější.

 

Pokud jste doposud jedli vyšší množství sacharidů a chcete na nízkosacharidovou stravu přejít, snižovat je budeme postupně. Pokud vám vyšší množství sacharidů vyhovuje, budou v jídelníčku ponechány a pokryty kvalitními komplexními polysacharidy. Pro jídelníček na míru klikněte zde.

 

Ukázkový jídelníček

 

Na jeden týden obdržíte jídelníček se sedmi verzemi pro každé denní jídlo. Pro představu velikosti porce u něj bude prvních 14 dní uvedena kalorická hodnota i počet makroživin. Pro představu bude vypadat například takto.

Zaváděcí cena nyní pouze 1 690 Kč, poté 2 200 Kč